REKLAMA

Polityka

Czterech chętnych na stołek burmistrza

Opublikowano 27 października 2017, autor: Piotr Piotrowski

Na rok przed wyborami samorządowymi chętnych na burmistrza Szprotawy jest czworo.

Rządzący od dwóch kadencji Józef Rubacha chce zostać burmistrzem po raz trzeci. W poprzednich wyborach wygrał w pierwszej turze.

– Nie ma lepszej opcji. W kolejnej kadencji burmistrz chce postawić na zagospodarowanie strefy przemysłowej i nowe miejsca pracy – mówi Władysław Sobczak, szef radnych z komitetu wyborców Józefa Rubachy.

Krytyczny wobec burmistrza jest Zbigniew Magdziak, który obwinia Rubachę za rozbudowę składowiska w Kartowicach, a także brak wsparcia dla mieszkańców, którzy na własny koszt musieli wykonać przyłącza do kanalizacji. I nie ukrywa, że ma ambicję, by go zastąpić w fotelu burmistrza.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 130

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »