2-2 Baner PS Lubsko_NSO ikony_1000x200 px_10-2017

Brawo, Kacper!

Opublikowano 27 października 2017, autor: red.

Kacper Zych, zawodnik Klubu Tenisowego Żary, zwyciężył w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym o Puchar Prezesa Firmy Betard we Wrocławiu.

Pokonał kolejno Mateusza Dziedzinę z KTA Wrocław 6/2 6/3, Macieja Durkalca z KKT Wrocław 6/2 6/4, Gabriela Wójcickiego z KT Szczawno Zdrój 6/3 6/1, a w meczu finałowym – Mikołaja Bidermana z MTC Warszawa 6/2 6/0.

W grze deblowej Kacper również dotarł do finału, gdzie w parze z Gabrielem Wójcickim pokonali Mateusza Dziedzinę i Antoniego Pankowskiego 6/3 6/1.

W najbliższą sobotę, 28.10., o godz. 14.00, na kortach przy ul. Hutniczej odbędzie się finał Letniej Ligi Tenisa o Puchar Szkółki Tenisowej „Smecz” Żary. W finale wystąpią Paweł Kalicki i Jan Kuźniar. Jednocześnie odbędzie się Turniej Deblowy o Puchar Michała Jaślanka. Zapisy do piątku (27.10.). Więcej informacji pod nr tel. 691 888 857.