REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Kopcą jak diabli!

Opublikowano 27 października 2017, autor: Bogusława Janicka-Klisz

Pisma od mieszkańców, którym przeszkadza dym z komina przychodni przy ul. Skarbowej w Żarach, trafiły do prezeski Szpitala na Wyspie.

Na dym wydobywający się z komina poradni należącej do Szpitala na Wyspie w Żarach przy ul. Skarbowej skarżą się mieszkańcy kilku okolicznych ulic.

– W poniedziałek, około godz. 18, wisiał koło nas regularny smog. Tym po prostu nie daje się oddychać – mówi Anita Preiss, mieszkanka jednego z bloków w okolicy.

– Miałam sygnały od mieszkańców, że nie mogą oni otworzyć okien, bo wokół budynków unosi się gęsty i duszący dym. Nie wiemy, co jest przyczyną. ale skutki są naprawdę dokuczliwe – mówi Arleta Janicka, zarządczyni budynków przy ul. Poznańskiej i Skarbowej, która sporządziła pismo.

Okazuje się, że nie ona jedna.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 208

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »