Gonili i przegonili

Opublikowano 27 października 2017, autor: Michalina Kozarowicz

W sobotę (21.10.), w spotkaniu klasy A, Piast Lubanice przegrał na własnym boisku 3:2 z wiceliderem tabeli, Granicą Żarki Wielkie.

W pierwszej połowie to gospodarze prowadzili po celnym strzale Adriana Gila. Druga połowa spotkania też zaczęła się dobrze dla Piasta. Kolejnego gola dla drużyny zdobył Paweł Kmiecik. Przegrywająca 2:0 Granica wzięła się do gry, co zaowocowało pierwszym golem w 55. min. Zdobył go Sławomir Wiwacz. Kolejne strzelili Norman Kremser i Wojciech Pawłowski.

Granica Żarki Wielkie jest wiceliderem tabeli z 7 wygranymi spotkaniami i 3 remisami. Nie odnotowała do tej pory żadnej porażki. Zdobyła 24 punkty. Piast do tej pory wygrał 4 razy, 4 razy przegrał, 2 razy zremisował, zdobywając 14 punktów.