2-2 Baner PS Lubsko_NSO ikony_1000x200 px_10-2017

Tylko remis

Opublikowano 27 października 2017, autor: Michalina Kozarowicz

Nieudany występ Budowlanych Lubsko. Kibice liczyli na zwycięstwo, był jedynie remis.

Tylko remis

Budowlani Lubsko zremisowali w sobotę (21.10.) na własnym boisku z Lubuszaninem Drezdenko 1:1. Pierwsza połowa IV-ligowego spotkania należała do Budowlanych. Wtedy też, za sprawą strzału Kamila Skrobania w 23. min, padł gol. Druga połowa meczu to wyraźny atak Lubuszanina. Wyrównującego gola strzelił w 75. minu Wojciech Wypusz, po niezbyt fartownym faulu Dawida Walczaka z Budowlanych, który dał gościom rzut wolny. Budowlanym nie pomogło wprowadzenie na boisko Dawida Królskiego i debiutującego w barwach klubu Artema Voitsekhovskiego. Wynik spotkania mógł być dla piłkarzy z Lubska dużo mniej korzystny, gdyby nie skuteczność bramkarza Manuela Kowalskiego, który obronił kilka groźnych sytuacji.

Budowlani Lubsko po 12 meczach zajmują przedostatnie 15. miejsce w tabeli z dwoma wygranymi spotkaniami, dwoma remisami i aż ośmioma porażkami na koncie. Zawodnicy Roberta Ściłby zdobyli w tej kolejce jedynie 8 punktów. Następne spotkanie rozegrają na wyjeździe z Arką Nowa Sól, która zajmuje 13. miejsce w tabeli.