REKLAMA

Samorząd

Ile wyciągają na gminnej posadzie

Opublikowano 27 października 2017, autor: Piotr Piotrowski

Zarobkami w gminie Żagań nikt nie przebije wójta Tomasza Niesłuchowskiego, który w ubiegłym roku zainkasował ponad 200 tys. zł, licząc nagrodę jubileuszową.

Prym w oszczędzaniu wiodą Elżbieta Najdek, dyrektor Szkoły Podstawowej w Dzietrzychowicach oraz Agnieszka Wiśniewska, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, które zdołały odłożyć po ponad 150 tys. zł. Ta druga może pochwalić się też domem za 400 tys. zł, mieszkaniem, garażem i działką. Wiśniewska do pensji dorabia sobie również wynajmem mieszkania oraz pracą na umowę zlecenie i jako sądowy kurator społeczny. Z kolei Ewa Wołczek-Bury, dyrektor Zespołu Szkół w Tomaszowie, ma cztery nieruchomości o wartości ponad 220 tys. zł. Najnowszym autem – kia picanto z 2015 roku – jeździ Magdalena Piotrowska, dyrektor Szkoły Podstawowej w Jeleninie.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 813

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »