Klinika wisniowa_baner_1000x200

Płomień liderem, Traper trzeci

Opublikowano 27 października 2017, autor: Justyna Bareła

Wynikiem 2:0 zakończył się mecz lidera żagańskiej grupy B w ostatniej kolejce rudny jesiennej. Płomień Czerna pokonał Trapera Chichy (sobota, 21.10.).

Piłkarze Trapera od początku spotkania przypuścili atak na bramkę gospodarzy. Gra toczyła się głównie na połowie Płomienia. A że niewykorzystane sytuacje się mszczą, tuż przed końcem pierwszej połowy bramkę dla gospodarzy strzelił Michał Jurkiewicz (44. min). Wynik na 2:0 w drugiej połowie , już w doliczonym czasie gry, ustalił Bartosz Brzezicki.

– Naszym celem jet wywalczenie awansu do A klasy, przynajmniej będziemy próbować – deklaruje trener Trapera, Grzegorz Nowakowski.

– Zawsze chcemy wygrywać, nie tylko u siebie – zapewnia trener Płomienia, Sebastian Jędrzejewski.

Po rundzie jesiennej pierwsze miejsce w tabeli utrzymał Płomień Czerna (30 punktów), na drugim miejscu uplasowała się drużyna UKS Wiktów (17 punktów), na trzecim – drużyna Trapera Chichy z gorszym bilansem strzelonych bramek (17 punktów).