REKLAMA
absolut

Aktualności, Polityka

Nie poprą nikogo

Opublikowano 20 października 2017, autor: Przemek Kaźmierski

Stowarzyszenie Tobie i Miastu zadecydowało na piątkowym (13.10.) spotkaniu, że nie wystawi żadnego kandydata na burmistrza Żar w przyszłorocznych wyborach. Nie zamierza też poprzeć ani obecnej burmistrz Danuty Madej, ani nikogo innego.

– Nie mamy żadnego kandydata – mówi Edyta Gajda, przewodnicząca TiM-u i radna miejska. – Chcemy się skupić jedynie na wyborach na radnych, ale na razie nie podajemy kandydatów, bo czekamy na decyzję, jak będzie wyglądać ordynacja wyborcza.

Sama Gajda zdradza, że zamierza kandydować.

Posadą burmistrza nie jest zainteresowany były przewodniczący Rady Miasta i niegdysiejszy kandydat na to stanowisko, Dariusz Grochla.

– Nie, na pewno nie będę kandydował. Z przyczyn osobistych – mówi radny Grochla. – To jest bardzo wymagająca i stresująca funkcja, a ja mam inne plany na siebie. Jeśli chodzi o Radę Miasta, to chcę kandydować.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 127

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »