Klinika wisniowa_baner_1000x200

Ekonomik na medal

Opublikowano 27 października 2017, autor: Norbert Królik

Przełajowcy z żarskiego Zespołu Szkół Ekonomicznych zostali wicemistrzami województwa lubuskiego w biegach przełajowych.

Żarski Ekonomik w kategorii dziewcząt reprezentowały dwie uczennice: Natalia Femlak, która zajęła 15. miejsce i Julia Kamińska – 21. miejsce na 80 startujących zawodniczek. Wśród chłopców Miłosz Bielak zajął 4. miejsce, Filip Ratman – 18. miejsce, Piotr Wroczyński – 28. miejsce, Paweł Pawlikowski – 29. miejsce, Szymon Januszewicz – 30. miejsce, Rafał Diduszko  – 32. miejsce na 86 startujących zawodników. W ogólnej klasyfikacji uplasowali się na II miejscu i tym samym zostali wicemistrzami województwa lubuskiego.

Mistrzostwa województwa lubuskiego w biegach przełajowych odbyły się w Kalinowych Polach.