REKLAMA

Praca

Dla kucharza, kosmetyczki i palacza

Opublikowano 13 października 2017, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy.

Montażysta nagrobków zatrudni firma „Tempus” z Żar. Stażyści są potrzebni do pracy w Sądzie Rejonowym w Żarach i Żaganiu. Powiatowy Dom Dziecka w Żarach ma ofertę dla wychowawcy. Kucharz, pizzer o pracę może pytać w „Da Grasso” w Żarach. Łącznie siedem osób: monterów, operatorów maszyn do pracy w Żarach zatrudni firma „Automotive Assembly Systems”. Do żarskiego PKS-u potrzebni są: dwaj mechanicy samochodowi, serwisanci ogumienia, łączne dwunastu kierowców samochodów o masie powyżej 3,5 tony oraz dwóch murarzy

Trzech pracowników fizycznych do pracy w Żaganiu i okolicach ma żagańska firma „Zwyż-Dźwig”. Dwóch pracowników gospodarczych i dwie osoby do sprzątania do pracy na terenie jednostki wojskowej poszukuje firma PHU „Partner” z Żagania. Kasjer potrzebny jest do obsługi na żagańskiej „Arenie”. Ślusarza – spawacza może zatrudnić Zakład Rzemieślniczo Wielobranżowy Franciszka Litwina z Żagania. Kierowca samochodu dostawczego z prawem jazdy kat. B do rozwożenia towaru na terenie Europy znajdzie pracę w firmie „S-Trans” z Żagania.

 

Opiekun, księgowy i magazynier

Firma „Lubskie Wafle” ma ofertę dla mechanika maszyn i urządzeń przemysłowych. Dwóch palaczy CO do pracy w Lubsku poszukuje firma „Apexim-bis” z Zielonej Góry. Ankietera do pracy na terenie Lubska i okolic zatrudni Urząd Statystyczny. Piekarz potrzebny jest do „PSS Społem” w Lubsku.

Trzech pilarzy może zatrudnić Zakład Usługowo Handlowy Mariusza Korżela w Chociczu. Starszy księgowy potrzebny jest do Centrum Usług Wspólnych w Iłowej. Opiekuna dla osób z zaburzeniami psychicznymi poszukuje Ośrodek Pomocy Społecznej w Małomicach. Ofertę dla magazyniera ma 43. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Świętoszowie. Kosmetyczka do stylizacji rzęs i paznokci potrzebna jest do salonu „Finezja” w Jasieniu. W Szprotawie do salonu „Oleńka” również potrzebna jest kosmetyczka do wykonywania zabiegów z henną i stylizacji paznokci.  Nauczyciel doradztwa zawodowego o pracę może pytać w Szkole Podstawowej w Górzynie. Łącznie pięciu palaczy CO do pracy w Potoku poszukuje firma „Factum” z Bydgoszczy.

 

Giełda dla każdego

Nie tylko zarejestrowani bezrobotni  mogą wybrać się na giełdę pracy w poniedziałek, 16.10., która organizowana jest w filii PUP w Szprotawie. Spotkanie dotyczyć będzie oferty dla piętnastu pracowników magazynowych i operatora wózka widłowego wysokiego w Bolesławcu. Początek o godz. 11:00.

Napisz komentarz »