2-2 Baner PS Lubsko_NSO ikony_1000x200 px_10-2017

Punkt za punkt

Opublikowano 13 października 2017, autor: Michalina Kozarowicz

Juniorzy Chromika rozegrali derby Ziemi Lubuskiej z drużyną Zastalu Zielona Góra.

W środę (10.10.) na własnym parkiecie drużyna Chromika Żary podjęła w ramach rozgrywek dolnośląsko-lubuskiej ligi juniorów SKM Zastal Zielona Góra. Mecz zakończył się zwycięstwem Zastalu 54-61 (9:20,19:13,14:15,12:13). Chromik wypadł gorzej w pierwszej kwarcie. Po dwóch czasach wziętych przez trenerów Łukasza Rubczyńskiego i Tomasz Sobczaka gospodarze odblokowali się i zaczęli gonić gości. Po pierwszej kwarcie przegrywali 11 pkt. Druga kwarta do dalszy pościg i zmniejszenie przewagi do 5 oczek. Druga połowa spotkania była już bardzo wyrównana i zawodnicy grali punkt za punkt. Jednak w końcowej fazie Zastal trafił za 3 pkt i odskoczył na 7 pkt, zapewniając sobie zwycięstwo.