Baner

Piast rozgromił Tomaszowo

Opublikowano 06 października 2017, autor: Przemek Kaźmierski

Piłkarze Piasta Lubanice nie dali szans KP Tomaszowo, wygrywając w niedzielę (1.10.) na własnym boisku 6:1 w 7. kolejce A-klasy.

Pierwsza połowa nie zapowiadała takiej kanonady strzałów na bramkę Tomaszowa. Goście nawet mieli okazję do strzelenia bramki. Jakub Stencel trafił w poprzeczkę po zagraniu Marcina Sokołowskiego. Po chwili żółtą kartkę zobaczył Cezary Dawidowski z Tomaszowa. Z rzutu wolnego padła pierwsza bramka dla gospodarzy. Trafnym strzałem popisał się Piotr Kuś, który w 40. minucie wysłał piłkę do siatki.

W 50. min wynik na 2:0 podwyższył Łukasz Gronkowski. Gospodarze złapali wiatr w żagle. Kolejny gol padł minutę później. Jego autorem był Adrian Gil po dośrodkowaniu Piotra Kusia. W indywidualnej akcji swój talent pokazał Kamil Lachowicz, który w 55. min zdobył jedynego gola dla Tomaszowa. W 63. min Łukasz Gronkowski po rzucie rożnym i wybiciu piłki przez obronę gości  podwyższył wynik na 4:1. Festiwal bramek trwał nadal, dwie kolejne strzelił Krystian Warchoł. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:1.