REKLAMA

Aktualności, Komunikacja

Zaklepana na później

Opublikowano 29 września 2017, autor: Bogusława Janicka-Klisz

To już pewne. Ulica Moniuszki w Żarach do użytku oddana zostanie dopiero na przełomie listopada i grudnia.

– Nie ma kim pracować, dlatego mamy przesunięcie o ponad miesiąc na ul. Moniuszki – tak szczerze do radnych podczas wczorajszej (28.09.) sesji Rady Powiatu mówił Janusz Dudojć, starosta żarski.

Decyzja o przesunięciu terminu zapadła na wtorkowym (26.09.) spotkaniu w Starostwie Powiatowym z przedstawicielami firmy Eurovia.

Przypomnijmy. Propozycja firmy sprzed dwóch tygodni to przedłużenie terminu zakończenia prac do 5.12. Eurovia tłumaczyła, że mieli problem z ornitologiem i pozwoleniem na wycinkę drzew. Opóźnienie uzasadniali też kolizjami z sieciami i przyłączami. Do problemów z podwykonawcami firma oficjalnie się nie przyznaje.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 175

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

komentarz »
  1. polak 6 października 2017 17:37 - Odpowiedź

    a dlaczego nie maja ludzi?bo juz nawet ukraincy nie chca pracowac w polsce za te smieszne stawki.Wszyscy jada za granice Tam zarabia sie niestety wiecej,warunki pracy sa o wiele lepsze.Tu nawet nie maja sie gdzie za przeproszeniem wys….Nie ma Toytoya a jak stoi to nie dla robotnikow tylko dla panow kierownikow i szlachty z UM Zary/ informacje zaczerpniete od robotnikow/ Jelenie do pracy niech szukaja miedzy soba

Napisz komentarz »