REKLAMA

Polityka

Madej wściekła się na Gajdę

Opublikowano 29 września 2017, autor: Norbert Królik

Poszło o wypowiedź Edyty Gajdy, radnej miejskiej, w gazecie „Regionalnej”. Zarzuciła burmistrz Danucie Madej, że nie realizuje tego, co obiecała mieszkańcom miasta przed wyborami.

Krytyka tak się nie spodobała pani burmistrz, że postanowiła odegrać się publicznie na E. Gajdzie. Na piątkowej (22.09) sesji wręczyła radnej prezent, którym okazał się skserowany artykuł z gazety „Regionalnej” z zaznaczoną markerem wypowiedzią radnej i kartka z wydrukowanym programem wyborczym D. Madej.

Zanim doszło do wręczenia prezentu,D. Madej wygłosiła przemowę, w której przekonywała, że „totalny brak wiedzy nie boli” i że „od radnych można oczekiwać, że będą umieli czytać ze zrozumieniem”. Na koniec pani burmistrz stwierdziła, że: „nie trzeba się wysilać, żeby stwierdzić, że mój program został zrealizowany”.

– Przekazałam tylko spostrzeżenia, które usłyszałam od wyborców z Kunic – odpowiedziała wyraźnie zaskoczona E. Gajda. Radna pokazała prezent kolegom z Rady Miasta.

– Pani burmistrz przechwala się, że zrealizowała cały swój program wyborczy, a ja tu czytam, że obiecała zrobić ul. Sportową, a przecież nic nie zrobiła, obiecała zrobić Żarkę, a przecież roboty nawet nie ruszyły – wylicza i śmieje się Piotr Czerwiński.

 

Napisz komentarz »