REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Z maczetami po dług

Opublikowano 29 września 2017, autor: Piotr Piotrowski

Dwaj mieszkańcy Żagania wpadli do domu znajomych. Pobili ich maczetami, psikali gazem.

Poszło o pieniądze za… węża. 21-letni Rafał Ch. oraz 22-letni Łukasz K. pokłócili się z hodowcą gadów i jego bratem. Wpadli do jego mieszkania i dotkliwie ich pobili.

– Po krótkiej kłótni z domownikami napastnicy zaatakowali ich gazem łzawiącym, a później maczetami – informuje mł. asp. Agnieszka Żyża, zastępca oficera prasowego KPP Międzyrzecz. –  W momencie, kiedy jednemu z pokrzywdzonych udało się uciec z domu i powiadomić służby ratunkowe, napastnicy uciekli. Jeden z pokrzywdzonych mężczyzn doznał licznych niegroźnych zasinień. Drugi z pobitych, z licznymi ranami ciętymi oraz złamaniami, trafił do szpitala.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 79

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »