REKLAMA

Samorząd

Nastroszyły się na siebie

Opublikowano 29 września 2017, autor: Norbert Królik

Zarskie radne, Halina Majeryk i Lucyna Grzybowicz nie przepadają za sobą. Dały temu wyraz na komisji oświaty. Grzybowicz uciszała Majeryk, a Majeryk stroiła do niej miny.

Poszło o udzielenie informacji dotyczącej reformy oświaty w Żarach. L. Grzybowicz, szefowa ZNP w Żarach i członek komisji oświaty (SLD) zadała pytanie i chciała, żeby odpowiedź na nie udzieliła Elżbieta Maj, naczelnik wydziału oświaty w Urzędzie Miasta. Halina Majeryk, przewodnicząca komisji oświaty (Forum Samorządowe), zdecydowała jednak, że na pytanie L. Grzybowicz odpowie ktoś inny.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 193

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »