REKLAMA

Samorząd

Zrobili ze mnie czarną owcę

Opublikowano 22 września 2017, autor: Przemek Kaźmierski

– Jak na początku rozmawiałam z radnymi, to sprawa wydawała się jasna – mówi Lucyna Grzybowicz, żarska radna miejska z komisji oświaty, kultury i sportu – a potem nagle na prokuraturze wszyscy stracili pamięć.

Tak L. Grzybowicz komentuje fakt umorzenia przez prokuraturę sprawy Czesława Gadomskiego, radnego, który miał złożyć swój podpis na liście obecności podczas komisji oświaty, choć według L. Grzybowicz na tej komisji go nie było.

– To był czysty przypadek, że ja to zauważyłam. Rozmawiałam o tym z Marianem Popławskim, przewodniczącym Rady Miasta oraz Robertem Dziadulem i Łukaszem Rubczyńskim z komisji, a okazało się, że oni potem na prokuraturze nic nie pamiętali – mówi L. Grzybowicz.

L. Grzybowicz zapytała Jerzego Patrzykąta, obsługującego Radę Miasta z ramienia urzędu, czy radny Gadomski mimo nieobecności złożył podpis.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 397

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »