REKLAMA
baner-jas

Polityka

Plan B? Wróci do Katolika

Opublikowano 22 września 2017, autor: Norbert Królik

O tym, czy liczy na następną kadencję, za co przeprasza Edward Skobelski i o śledztwie dotyczącym wypłaty z kasy urzędu pół miliona złotych rozmawiamy z Danutą Madej (58 l.), burmistrz Żar.

Ma pani ulubionego radnego?

Obdarzam sympatią wszystkich radnych, a tym, którzy nie są do mnie przychylnie nastawieni, szybko wybaczam.

Najcenniejsza krytyka pochodzi od…

Jacka Niezgodzkiego. Cenię sobie jego znajomość rzeczy. Chociaż czasem przesadza, chcąc osiągnąć efekty polityczne i mówi o sprawach, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Jemu na sercu leży upiększanie miasta i mnie również. Mógł się o tym przekonać dostając ode mnie album ze zdjęciami porównujący wygląd miasta za jego kadencji i obecnie. Wygrana po mojej stronie.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 945

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Danuta Madej (58 l.), absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu – wydział chemicznej technologii drewna. Nauczyciel chemii i informatyki w SP nr 5 w Żarach. W 1997 r. założyła Katolicką Szkołę Podstawową. W kolejnych latach założyła gimnazjum, liceum oraz Szkołę Języków Obcych (szkołami katolickimi zarządzała do 2010 r., gdy została wicestarostą).
Mama dwóch dorosłych synów i babcia dwóch wnuków, Antka i Franka;
Współzałożycielka Forum Samorządowego. Radna powiatowa, wicestarosta żarski, a od 2014 r. burmistrz Żar. Mieszka w Olbrachtowie. Jako burmistrz zarabia ok. 12 tys. 200 zł miesięcznie.

 

Napisz komentarz »