REKLAMA
joanna_szafy_baner_1000x200_2017

Aktualności, Wasze sprawy

Grzybobranie na targowisku

Opublikowano 22 września 2017, autor: Michalina Kozarowicz

Stoiska na żarskim targowisku aż uginają się od grzybów. Kurki, prawdziwki, podgrzybki i kanie. Przeczytaj, ile musisz zapłacić za dary lasu.

Grzybobranie na targowisku

Trzydzieści dag kurek kosztuje 10 zł, za 70 dag prawdziwków zapłacić musimy 25 zł. W dobrej cenie są kanie. Jeden duży grzyb kosztuje 1 zł.

Za kilogram pomidorów trzeba dać 1,50 zł. Za kilogram ogórków szklarniowych – 4,80 zł, gruntowy jest o 1 zł tańszy. Białe winogrona kosztują 6,50 zł za kilogram. Jabłka (różne rodzaje) kosztują 4,50 zł za kilogram. Cena kilograma cebuli cukrowej to 3,50 zł. Za kolbę kukurydzy trzeba dać 1 zł.

Wrzos w doniczce możemy kupić za 4,50 zł za sztukę. Kapustę ozdobną, która doskonale przetrwa zimowe mrozy, również kupimy za 4,50 zł za sztukę.

– Przychodzę tu w każdy dzień targowy, nawet jak nie mam nic do kupienia, żeby chociaż popatrzeć. Dziś kupiłam ziemniaki – mówi Wiesława Dołowicz z Żar. – Gdy szykuję się do robienia przetworów, to kupuję wszystko od rolników na rynku, bo te warzywa nie mają chemii i się nie psują. Tydzień temu kupiłam ogromne wiązki kopru, by pomrozić go na zimę. Kupuję tu też cięte kwiaty do wazonu – wyjaśnia.

Napisz komentarz »