REKLAMA
absolut

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

30 strzałów do sąsiada

Opublikowano 15 września 2017, autor: Piotr Piotrowski

Mariusz K. (40 l.) jak oszalały strzelał do Ryszarda Bergiel (56 l.). Ostrzelany mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala.

– Skatował mojego męża! – mówi Jadwiga Bergiel, mieszkanka Jankowej Żagańskiej (gm. Iłowa). To, co działo się w poniedziałek, 11 września nad ranem, przypominało Dziki Zachód. Demolka aut i strzelanina.

– Najpierw, z soboty na niedzielę, przebito nam opony. O północy, z niedzieli na poniedziałek, obudził nas hałas tłuczonych szyb. Zobaczyliśmy, jak sąsiad z synem uciekają z naszego podwórka – mówi Jarosław Śmiłowski. – W moim audi i golfie mojej ukochanej zostały wybite szyby.

Trzy godziny później, Śmiłowski wraz ze szwagrem, Patrykiem Olejnikiem, odprowadzali teścia, Ryszarda Bergiela do pobliskich Kunic.

Rysiek w Kunicach ma drugie mieszkanie – tłumaczy Śmiłowski.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 298

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »