REKLAMA
twoj_dom_baner_1000x200_2017

Praca

W urzędzie, na budowie i dla kierowców

Opublikowano 15 września 2017, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Powiatowy Urząd Pracy w Żarach może zatrudnić stażystę jako pośrednika pracy. Ankietera do pracy w Lubsku i okolicach zatrudni Urząd Statystyczny z Zielonej Góry. Ofertę dla dwóch murarzy ma Zakład Wielobranżowy Krzysztofa Chećko z Żar. Kierowca, zaopatrzeniowiec oraz sprzedawca, piekarz i osoba do sprzątania o pracę mogę pytać w piekarni „Grodzcy” w Żarach. Osoba do sprzątania do pracy na cały etat potrzebna jest w żarskim Zespole Szkół Budowlanych. Dziesięć szwaczek maszynowych do szycia poduszek i poszewek zatrudni firma „Or-Sat” z Żar.

Fryzjera do pracy dla amerykańskich żołnierzy w Żaganiu rekrutuje firma Materco Trading. W Żaganiu do banku Credit Agricole poszukiwany jest doradca klienta. Łącznie pięciu monterów, pracowników technicznych zatrudnić może Agencja Artystyczna „Pianoforte” z Żagania. Robotnik gospodarczy o pracę może pytać w Firmie Handlowo – Usługowej Andrzeja Kury w Żaganiu. Dwóch operatorów maszyn wykończalniczych zatrudni firma „9 Maja” w Żaganiu.

Barman, asystent i wykrawacz

Dwóch kierowców samochodu dostawczego i tyle samo odlewników wyrobów ceramicznych potrzebnych jest do firmy „JAS MIN” w Lubsku. Nauczyciel doradztwa zawodowego do pracy na jedną godzinę w tygodniu potrzebny jest w Szkole Podstawowej w Górzynie. Asystenta rodziny zatrudnić może Ośrodek Pomocy Społecznej z Iłowej. Ofertę dla dwóch pracowników budowlanych ma firma „Budrob” ze Szprotawy. Do bazy paliw „Apexim AB” w Mirostowicach Dolnych potrzebni są: pracownik gospodarczy i dwóch kierowców autocysterny. Dziesięciu rozbieraczy, wykrawaczy drobiu znajdzie pracę w firmie „Efarm” w Gozdnicy. Po dwóch kucharzy i bramanów, sprzedawców potrzebnych jest do baru „Kozacka Chata” obok stacji paliw w Iłowej. Operatora urządzeń do linii cynkowania taśm zatrudni firma „Tiga Cynk” z Małomic.

Dla niepełnosprawnych

Osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności również mogą przeglądać oferty. Kierowcę samochodu o masie do 3,5 tony może zatrudnić Zakład Pogrzebowy „Arka” z Żar. Trzech traktorzystów, sześć salowych i pracownika do transportu krwi w 105. Szpitalu Wojskowym w Żarach rekrutuje firma „Koordynator” z Zielonej Góry. Ofertę dla jednego piekarza ma Piekarnia „Grodzcy” z Żar. Zakład „Or – Sat” ma oferty do pracy w Żarach dla dwóch magazynierów, dwóch pomocy na wydziale wypełniania, osoby do sprzątania.

Napisz komentarz »