REKLAMA

Samorząd

Maciuszonek i Madej w tarapatach

Opublikowano 15 września 2017, autor: Norbert Królik

Trzy lata więzienia grożą burmistrzowi Żar. Sprawą zajął się wydział do walki z korupcją Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. i Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze. Trwają przesłuchania świadków.

Burmistrz Żar jest podejrzany m.in o przekroczenie uprawnień w celu osiągnięcia korzyści materialnej, a także zaniechanie sprawowania kontroli zarządczej i udzielenie zamówienia publicznego z naruszeniem przepisów.

– Zawiadomienie w tej sprawie złożył jeden z radnych miasta Żary – informuje Zbigniew Fąfera, prokurator Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 247

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »