REKLAMA
absolut

Wasze sprawy

Wąsko i nic nie widać

Opublikowano 15 września 2017, autor: Norbert Królik

Ulica Górna w Bieniowie to utrapienie mieszkańców i kierowców. Jest wąska i kręta. Ludzie domagają się, by urzędnicy zadbali o ich bezpieczeństwo. Ci wreszcie pofatygowali się do wsi.

Poprawy bezpieczeństwa na ul. Górnej w Bieniowie domagają się mieszkańcy wsi. W piątek (8.09.) w najbardziej niebezpiecznym miejscu drogi, przy zbiorniku wodnym, odbyła się wizja lokalna, w której wzięli udział pracownicy Starostwa Powiatowego, które zarządza drogą, Urzędu Gminy Żary, policji, sołectwa  oraz mieszkańcy z Gerardem Jankiewiczem, który od lat wydeptuje po urzędach ścieżki w tej sprawie.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 155

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »