REKLAMA

Praca

Na budowie, w szkole i dla kierowców

Opublikowano 08 września 2017, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Operator CNC, tokarz, frezer potrzebni są w zakładzie „Max-Pol” w Żarach. Ofertę dla dwóch pracowników ogólnobudowlanych, kierowców samochodów ciężarowych i mechaników samochodowych, serwisantów ogumienia ma żarski PKS. Sześciu drukarzy znajdzie pracę w żarskiej „Chromie”. Po dwudziestu betoniarzy, zbrojarzy i murarzy znajdzie pracę w firmie „Janzen” w Żarach. Spedytora ze znajomością języka niemieckiego lub angielskiego poszukuje firma „Mirtrans” z Żar. Nauczyciela plastyki, techniki dla uczniów klas IV-VII i oddziałów gimnazjalnych oraz wychowawcy zajęć na świetlicy poszukuje Szkoła Podstawowa nr 1 w Żarach.

 

W fabryce i szwalni

Krojczy krawiectwa i szwaczka potrzebni są do firmy „Borpol 2” w Lubsku. Robotnik znajdzie pracę w Zakładzie Ogólnobudowlanym w Lubsku (ul. Przemysłowa). Dwóch monterów stelaży, pakowaczy o pracę może pytać w lubskiej firmie „Trakt”. Sprzedawcy znajdą zatrudnienie w sklepie ogólnospożywczym „U Ulki” w Lubsku. Pięciu kierowców samochodu ciężarowego potrzebnych jest do firmy „Tosa – Truck” z Lubska. Firma „Łużyckie Praliny” z Lubska ma ofertę dla dziesięciu pracowników produkcji i dwóch specjalistów do spraw handlu. Do „Magnolii” w Lubsku potrzebni są: elektromechanik, mechanik i elektryk.

 

Do opieki i do sklepu

Dwóch kucharzy potrzebnych jest do baru „Dong Do” w Szprotawie. Ofertę dla pakowacza ma firma „DG Meble” z Jasienia. Komenda Ochotniczych Hufców Pracy do Wiechlic poszukuje instruktora praktycznej nauki zawodu dla pracowników hotelowych. Trzy osoby znajdą pracę jako opiekunowie osób niepełnosprawnych w Domu Pomocy Społecznej w Miłowicach. Dwóch sprzedawców potrzebnych jest w sklepie „U Maja” w Bieniowie. Pięć osób do obróbki kamienia może zatrudnić Zakład Kamieniarski Bogdana Wiatrowskiego z Bukowiny Bobrzańskiej.

 

Dla niepełnosprawnych

Szukać można także ofert dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności. Cztery osoby do pracy w charakterze pomocników na wydziale napełniania oraz dla osoby do sprzątania i dwóch magazynierów ma żarska firma „Or-Sat”.

Napisz komentarz »