REKLAMA
absolut

Ludzie, wydarzenia

Śmierć na rowerze

Opublikowano 08 września 2017, autor: bj

Spadł z rowerem do rowu. Zmarł.

W sobotę (2.09.) po godz. 13 jechali od strony Mirostowic Dolnych, syn i jego 60-letni ojciec. Zmierzali w stronę żarskich Kunic, gdzie mieszkali. Nagle 60-latek spadł z roweru, wpadł do rowu. Jego syn pobiegł do najbliższego domu.

– Przybiegł, mówił, że jego ojciec upadł, że jest nieprzytomny – opowiada Magdalena Piotrowska, mieszkanka Mirostowic Dolnych. – Zadzwoniłam na pogotowie, razem prowadziliśmy reanimację z innym panem do czasu, aż przyjechała karetka. Niestety, nie udało się go uratować – opowiada.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 124

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »