REKLAMA
absolut

Wasze sprawy

Taki bubel za 100 tys. zł!

Opublikowano 08 września 2017, autor: Piotr Piotrowski

Nierówne, niechlujnie pomalowane deski, wystające gwoździe. – To ma być inwestycja za 100 tys. zł? – pytają mieszkańcy Szprotawy, patrząc na odremontowaną kładkę przy ul. Parkowej.

Kładka została wyremontowana w ramach budżetu obywatelskiego, za 95 tys. zł, przez  Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Władysława Dubiela ze Szprotawy. Kolejne 5 tys. zł kosztował projekt.

– To jakaś fuszerka. Z desek wystają gwoździe, które wbijają się w buty. Kładka jest chropowata, nierówna. Po prostu zrobiona po łebkach! – ocenia mieszkaniec pobliskiego Osiedla Słonecznego, Eugeniusz Mączkowski.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 109

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »