REKLAMA

Samorząd

Całkiem dobrze im się wiedzie

Opublikowano 08 września 2017, autor: Michalina Kozarowicz

Radni z Lubska są zaradni. Prowadzą firmy, pracują na etacie i znajdują czas na bycie politykami. Co im się bardzo opłaca!

Radni z Lubska mają dobre diety. Średnio to 14 tys. zł rocznie. Największy i najdroższy dom wśród radnych ma przedsiębiorca Tomasz Apanowicz, który wycenił go na 1 mln zł. Drugi najdroższy dom ma komendant straży pożarnej Robert Słowikowski, oszacował go na 450 tys. zł. Radni z Lubska nie boją się inwestować. Radosław Bondarenko zgromadził papiery wartościowe o wartości 215 tys. zł. Wśród właścicieli samochodów również prowadzi T. Apanowicz, który wśród swoich 20 pojazdów ma między innymi traktor Lamborghini. A burmistrz Lech Jurkowski w swoim garażu ma motor Harley Davidson.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 1375

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »