REKLAMA
absolut

Wasze sprawy

Dla kogo ten cmentarz?

Opublikowano 01 września 2017, autor: Piotr Piotrowski

Pyta mieszkaniec Szprotawy, któremu kazano przesunąć godzinę pogrzebu.

Wiesławowi Rogozińskiemu zmarła teściowa. Pracownik miejscowego zakładu pogrzebowego poinformował go, że ustalił z administratorem cmentarza, Zarządem Nieruchomości „Chrobry”, pogrzeb na godzinę 14.00. Tak, jak sobie życzył pan Wiesław.

– O takim terminie powiadomiliśmy z żoną rodzinę oraz księdza –  mówi pan Wiesław. – Po jakimś czasie otrzymałem telefon z zakładu pogrzebowego, że pogrzeb musi się odbyć o godz. 13.30, bo o godz. 15.00 zamykane są bramy i zakład musi mieć czas, aby po ceremonii zdemontować namiot i wyjechać karawanem. Wytłumaczyli mi, że taką informację otrzymali od pani z administracji cmentarza. Mocno się z żoną wkurzyliśmy, bo musieliśmy od nowa powiadamiać rodzinę i księdza. Pytam się więc, dla kogo jest ten cmentarz? Dlaczego pogrzeby muszą się odbywać rano lub w południe? Dlatego, że ktoś wypije kawkę w biurze i o 15.00 idzie do domu?

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 150

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »