REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Czy to prywatna droga radnego?

Opublikowano 01 września 2017, autor: Piotr Piotrowski

Pyta się pani Karina z Dzikowic (gm. Szprotawa). Na wniosek jej sąsiada – radnego, urzędnicy ze starostwa kazali postawić znaki zakazu zatrzymywania się dla aut ciężarowych. Teraz dostawcy nie mogą wyładować towaru pod jej sklepem.

Karina Skowron od 11 lat prowadzi we wsi sklep spożywczy. Przez tyle lat auta z towarem zatrzymywały się przed jej sklepem, parkując na chodniku.

– Towar wyładowywany był w ten sposób, bo we wsi nie ma drogi dojazdowej do zaplecza budynku – mówi kobieta.

Od piątku, 25 sierpnia, auta dostawcze już nie mogą się zatrzymać pod sklepem, aby wyładować towar. Wszystko przez znaki zakazu, jakie stanęły na długości 50 metrów. Po obu stronach ulicy.

– Jak teraz mamy wyładować towar z ciężarówki? – pyta zrozpaczona K. Skowron. I komentuje całą sytuację: – Przecież to zwykłe chamstwo!

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 311

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »