REKLAMA

Praca

W kuchni, w sklepie i na budowie

Opublikowano 01 września 2017, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy.

Koordynatora rodzinnej pieczy zastępczej poszukuje Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żarach. Ośmiu ślusarzy do robienia ozdobnej galanterii z metalu potrzebnych jest do żarskiej firmy „AK Anatol”. Kierowca z kategorią prawa jazdy B lub C, sprzedawca znajdzie pracę w Przedsiębiorstwie Wielobranżowym Patryka Kobieli w Żarach. Mechanik samochodowy, wulkanizator o pracę może pytać w firmie „Dampol” w Żarach. Dwie osoby do sprzątania potrzebne są w Łużyckim Centrum Medycznym.

Specjalista ds. księgowości potrzebny jest do firmy „Probet – Dasag” w Żaganiu. Kierownika budowy zatrudni firma „Tandem” w Żaganiu.

Monterzy i stolarze

Trzech stolarzy, monterów znajdzie pracę w firmie „KTK Iwaniccy” w Lubsku. Ankietera do pracy na terenie Lubska poszukuje Urząd Statystyczny z Zielonej Góry. Technik fizjoterapii znajdzie pracę w Domu Pomocy Społecznej w Lubsku. Kierowca kat. B, kowal i spawacz potrzebni są do firmy „Podkowa” w Lutolu.

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Szprotawie ma ofertę dla księgowego ds. windykacji i rozliczeń.

Spółka „Almazov” z Wrocławia ma  ofertę dla montera konstrukcji stalowych do pracy w Jasieniu. Dwóch monterów zabudowy i robót wykończeniowych zatrudnić może firma „Trans&Bud&Instal” z Jasienia.

Kucharz znajdzie pracę w Pałacu Wiechlice. Monter elementów drewnianych i metalowych potrzebny jest do wiechlickiej firmy „AD – REM”.

Trzech pracowników warsztatu potrzebnych jest do przedsiębiorstwa „Winix” w Rudzinach.

43. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Świętoszowie poszukuje mistrza – m.in. do kontroli pracy podległych pracowników, uzupełniania dokumentów, opracowywania planu remontów.

Kelner, recepcjonista znajdzie pracę w „Rezydencji Janków” w Iłowej.

Dla niepełnosprawnych

Przygotowano także oferty dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności. Kierowca samochodu z prawem jazdy kat. B i krojczy chleba są potrzebni do piekarni Jolanty Kurcewicz w Żarach. Pracownik gospodarczy do pracy w Żarach o pracę może pytać w agencji „Prym”. Dwóch magazynierów zatrudnić może żarska spółka „Or – Sat”.

Napisz komentarz »