REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Nie zapłacę im ani złotówki!

Opublikowano 01 września 2017, autor: Piotr Piotrowski

Zarzeka się pani Agnieszka z Iłowej, kolejna oszukana przez fałszywe praktykantki, oferujące usługi reklamowe za złotówkę.

O sprawie pisaliśmy w dwóch poprzednich wydaniach.

– Gdy tylko przeczytałam o tym w „Regionalnej”, zgłosiłam się z gazetą na policję – mówi pani Agnieszka, która w Iłowej prowadzi salon fryzjerski.

Pani Agnieszka, podobnie jak bohaterzy naszych wcześniejszych artykułów, dała się nabrać młodym oszustom. W lipcu do je salonu przyszli chłopak z dziewczyną, podający się za studentów.

– Miałam klientów, więc niechętnie z nimi rozmawiałam. Przekonywali mnie, że w ramach praktyk na zaliczenie muszą wypełnić ankietę wśród 20 przedsiębiorców z powiatu żagańskiego. Pytali mnie o dane, pesel, adres, prosili o pieczątkę i podpis – opowiada pani Agnieszka. – Potem powiedzieli, że w ramach praktyk będą reklamować moje usługi  za symboliczną złotówkę na terenie Iłowej i okolic. Chciałam im dać tę złotówkę, ale tłumaczyli, że nie mogą wziąć pieniędzy. Powiedzieli, że faktura przyjdzie, to wtedy ureguluję tę niewielką opłatę.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 245

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »