REKLAMA

Samorząd, Wasze sprawy

Wygra pomysł starosty?

Opublikowano 01 września 2017, autor: Michalina Kozarowicz

Jest szansa, że wreszcie powstanie ścieżka rowerowa łącząca Brody z zalewem Karaś.

Pierwszy raz o ścieżce łączącej Zalew Karaś ze ścieżką rowerową do Brodów pisaliśmy w gazecie „Regionalnej” w kwietniu. Jednak do tej pory, władzom Lubska i powiatu nie udało się porozumieć w tej sprawie. W kwietniu władze miasta argumentowały, że projekt jest zły, bo według niego ścieżka będzie miała ostre zakręty, jej budowa będzie wymagała wycięcia wielu drzew i skomplikowanych prac ziemnych. Argumentem przeciw było także bliskie sąsiedztwo… pasieki.

Podczas sesji Rady Miasta (24.08) temat wrócił. O ścieżkę zapytał radny Robert Słowikowski. Pod nieobecność burmistrza Lecha Jurkowskiego, który był na urlopie, z pytaniami radnych zmierzyć musiał się jego zastępca, Jerzy Wojnar.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 182

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »