REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Zatankowali, nie zapłacili, uciekli

Opublikowano 01 września 2017, autor: Michalina Kozarowicz

Szajka złodziei znów grasuje. Na celownik ponownie wzięli stację paliw w Iłowej. I tym razem właściciel nie odpuścił i ruszył w pościg.

Na stację Orlen w okolicy Iłowej, przy autostradzie, stare renault megane podjechało w piątek, 25.08. Mężczyzna nieśpiesznie zatankował paliwo do kanistrów i odjechał… jakby nigdy nic.

Złodzieje mieli pecha

Stacja należy do Wojciecha Gozdawy-Dydyńskiego z Żar i jego wspólnika. A oni wiedzą, jak radzić sobie ze złodziejami. Przypomnijmy – w październiku zeszłego roku, gazeta „Regionalna” pisała o pladze kradzieży paliwa na stacji w Iłowej. Wtedy W. Gozdawa-Dydyński wziął sprawy w swoje ręce i sam dopadł złodziei.

– Od pierwszej łapanki z moim udziałem mieliśmy spokój – mówiW. Gozdawa-Dydyński. – Natomiast wiem, że na innych stacjach systematycznie kradną paliwo, więc warto się temu przyjrzeć bliżej – podpowiada.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 284

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »