REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Tak się pracuje w urzędzie pracy!

Opublikowano 25 sierpnia 2017, autor: Bogusława Janicka-Klisz

Przez 54 dni miał wolne – albo był na urlopie, albo w sanatorium, albo na zwolnieniu. Gdy jego pracownicy wybrali się nad morze na wyjazd integracyjny, pojechał z nimi. Józef Tarniowy, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Żarach, nie spędza zbyt wiele czasu za swoim biurkiem.

Po powrocie do pracy w środę, 23.08., po niemal miesiącu nieobecności, Józef Tarniowy zasiadł za biurkiem i wybrał się nawet do starosty. Musiał się tam co prawda gęsto tłumaczyć, bo starosta dostał ostatnio sporo skarg na dyrektora, ale nie przeszkodziło mu to przy okazji poprosić o kolejne dwa dni wolnego. Bo choć najwyraźniej jest przekonany, że PUP może pracować pomimo jego wielotygodniowych nieobecności, to wygląda na to, że obawiał się, czy podlegli mu urzędnicy poradzą sobie bez niego nad morzem.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 348

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »