REKLAMA
twoj_dom_baner_1000x200_2017

Ludzie, wydarzenia

Wisielec w Zielonym Lesie

Opublikowano 25 sierpnia 2017, autor: Przemek Kaźmierski

– Ktoś powiesił się na drzewie w Zielonym Lesie! Widziałam wiszące zwłoki. To chyba był mężczyzna. Bałam się podejść bliżej – z taką informacją zadzwoniła do nas w środę, 23.08., późnym wieczorem, przerażona mieszkanka Żar.

Po Zielonym Lesie spacerowała z koleżanką. Uciekły. Przestraszona kobieta zadzwoniła do redakcji. Bała się jednak wrócić tam w nocy. Nazajutrz pojechaliśmy tam razem. Odnaleźliśmy miejsce. Już z daleka widać było sylwetkę mężczyzny wiszącego na drzewie. Gdy podeszliśmy bliżej, okazało się, że… na drzewie ktoś powiesił kukłę ze słomy, ubraną w kombinezon i kapelusz. Ostrzegamy więc tych, którzy spacerują po lesie – to nie samobójca, to tylko głupi żart.

komentarz »
  1. Gucio 2 września 2017 09:34 - Odpowiedź

    O kuźwa, ale jaja…przestraszona baba zadzwoniła do redakcji a nie na policję!? haha dobre .Pic na wodę. Przychodzi baba do domu chwyta za tel i dzwoni do redakcji. Dobry wieczór, tam w lasku wiszą zwłoki człowieka, wystraszona upiekłam i natychmiast z wami się skontaktowałam . Ok dziękujemy za informację jutro podskoczymy i kukniemy któż tam wisi . Dziękuję, kolorowych snów, Dobranoc hahaha dobre.
    W pierwszej kolejności na zbity pysk powinni wywalić redaktorka który nie powiadomił odpowiednich służb policję pogotowie, że miało takie miejsce i babie również dopierdzielić karę …. hahaha baba dzwoni do redakcji….

Napisz komentarz »