REKLAMA

Praca

Do kuchni i na produkcję

Opublikowano 25 sierpnia 2017, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Kucharzy i pomocników kucharza zatrudnić może Jadłodajnia „Hades” w Żarach. Swoich przedstawicieli handlowych na terenie Żar i Lubska szuka firma „Pro Automatic” z Katowic. Dwóch pracowników budowlanych potrzebnych jest do firmy „Emer” w Żaganiu. Kierownika zmiany poszukuje żagańska firma „Bartex”. Ofertę dla elektryka, elektromechanika i mechanika ma  firma „Magnolia” z Lubska. W firmie „Łużyckie Praliny” w Lubsku jest oferta dla specjalisty ds. handlu i dziesięciu pracowników produkcji. Księgowy potrzebny jest do firmy „Finanse Rachunkowość” Iwony Indrychowskiej w Szprotawie.

 

W szkole

Nauczyciel wychowania do życia w rodzinie potrzebny jest w Zespole Szkół technicznych i Licealnych w Żaganiu. Nauczyciel muzyki znajdzie pracę w Zespole Szkół nr 1 w Szprotawie. Pedagog o pracę może pytać w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Lipinkach Łużyckich. Do pracy na część etatu potrzebny jest bibliotekarz w Szkole Podstawowej w Brzeźnicy, a do podstawówki w Wichowie nauczyciel religii dla uczniów i przedszkolaków. Nauczyciel wychowania przedszkolnego do pracy na zastępstwo potrzebny jest do Szkoły Podstawowej w Gościeszowicach.

 

Budowlańcy i monterzy

Spółka „Gal Industrial” z Zielonej Góry rekrutuje osoby do pracy w Jasieniu. Ma ofertę dla pięciu magazynierów, tyle samo kontrolerów jakości, dwudziestu monterów konstrukcji stalowych oraz łącznie trzydziestu ślusarzy. Ofertę dla kolejnych piętnastu ślusarzy i monterów konstrukcji stalowych w Jasieniu ma firma „Gelios” z Lublina. Dwóch sprzedawców znajdzie pracę w Sklepie Ogólnospożywczym Janiny Wasiak w Lipinkach Łużyckich.Sprzedawca potrzebny jest także w sklepie „U Maja” w Bieniowie.

Dwóch operatorów koparki znajdzie pracę w Przedsiębiorstwie „Pawłowski” w Cieciszowie. Pięciu robotników budowlanych i tyle samo murarzy, zbrojarzy potrzenych jest do firmy „KS – Żelbet” w Gozdnicy. Piętnaście osób do pracy jako sztukatorów przy tworzeniu i odtwarzaniu stiuków oraz elementów cementowych rekrutuje firma „Floor System” w Mirostowicach Górnych. Rzeźnik, wędliniarz o pracę może pytać w Masarni „Motyka” we Wrzesinach.

 

Dla niepełnosprawnych

Są także oferty dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności. Informatyka potrzebuje sztab 11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej w Żaganiu.Ofertę dla pracownika gospodarczego ma agencja „Prym” z Żar.

Napisz komentarz »