REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Babcia walczy o prawdę i wnuki

Opublikowano 25 sierpnia 2017, autor: Piotr Piotrowski

– Teraz mój zięć, aktor Jacek Borkowski, odpowie za te oszczerstwa w mediach! – mówi Barbara Gotowiecka. Prokuratura umorzyła postępowanie w jej sprawie.

Po śmierci chorej na białaczkę córki Magdaleny (†43 l.), jej matka, Barbara Gotowiecka i siostra Adrianna Gotowiecka, zostały oskarżone przez J. Borkowskiego (59 l.), aktora znanego m.in. z serialu „Klan”, że ukradły kosztowności z mieszkania jego zmarłej żony.

 

Czuje się zniesławiona

Sprawę przywłaszczenia aktor zgłosił policji. Przypomnimy, z domu Magdaleny Borkowskiej zniknął zegarek, złota obrączka i pierścionek, który Borkowski kupił żonie, a także pamiątki z pierwszej komunii ich dzieci.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 312

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »