REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Nie zabijajcie, weźcie co chcecie!

Opublikowano 25 sierpnia 2017, autor: Bogusława Janicka-Klisz

Mało nie zabili schorowanego 66-letniego portiera.

Ukradli 150 zł, dwa stare telefony i motorower.

Podjechali w nocy z piątku na sobotę (18/19.08.). Trzy razy. Busem. Zatrzymywali się przed bramą dawnego PGR-u w Jaryszowie (gm. Jasień).

– Mówili do mnie, żebym otworzył, bo oni paszę do firmy przywieźli. A tu nie ma żadnej firmy – opowiada Roman Sielski (66 l.), który pracuje jako portier.

Pierwszy raz pojawili się ok. godz. 3 nad ranem, drugi raz pół godziny później. Rozmawiał z nimi przez płot. Za trzecim razem podjechał jeden. Rozmawiali, a w tym czasie drugi z mężczyzn przeskoczył przez ogrodzenie. Od tyłu podszedł do portiera.

– Uderzył mnie w głowę, prysnął gazem w twarz. Zaciągnęli mnie do portierni, zarzucili kołdrę na głowę. Gdy leżałem, to jeszcze prysnęli gazem – R. Sielski wciąż przeżywa wydarzenia. – Krzyczałem: „Nie zabijajcie mnie, weźcie co chcecie”. Jeszcze teraz się trzęsę, jak do pracy mam jechać.

 

Pożałuje…

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 293

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »