REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Liczą straty na basenie

Opublikowano 18 sierpnia 2017, autor: Justyna Bareła

Choć wakacje w pełni, na miejskim basenie w Żaganiu już liczą straty. – Rok mamy rekordowo słaby – przyznaje Paweł Lóssa, prezes spółki Pałac Książęcy, która zarządza kąpieliskiem.

Spadek dochodu za sprzedaż biletów na kąpielisku prezes tłumaczy kiepską pogodą.

– Basen otworzyliśmy 23.06., w dniu zakończenia roku szkolnego. Do końca lipca ze sprzedaży biletów uzyskaliśmy 16 tys. 583,13 zł. To jeszcze mniej niż w ubiegłym roku w tym samym czasie. Wtedy mieliśmy 20 tys. 66,34 zł, a już był to słaby wynik. Teraz jest jeszcze gorzej – przyznaje P. Lóssa.

Dzieci za wstęp na cały dzień płacą 2 zł, dorośli 5 zł.

– Ale jak nie ma pogody, to nawet kilkoro dzieci, które przyjdzie pograć np. w ping ponga, nie nadrobi nam strat, które ponosimy. Na basen w poprzednich latach przychodziło nawet 2 tysiące ludzi dziennie – dodaje prezes.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 178

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »