REKLAMA

Wasze sprawy

Szukają domu dla Prezesa

Opublikowano 18 sierpnia 2017, autor: Przemek Kaźmierski

Ma siedem lat. Jest po wypadku i operacji. Adoptowali go dobrzy ludzie. Kochają go. Żeby zapewnić mu odpowiednie warunki, potrzebują mieszkania na parterze albo domu.

Małgorzata Ładzińska-Szczygiel i Piotr Szczygieł, małżeństwo z Żar, szukają małego domu lub mieszkania w mieście albo okolicy, ale koniecznie na parterze. Wszystko dlatego, że adoptowali Prezesa, owczarka niemieckiego, który został potrącony przez samochód i ma chore tylne łapy.

 

Pięć śrub w nodze

– Pies został potrącony w Rydzynie obok Leszna – mówi Piotr Szczygieł. – Adoptowaliśmy go tuż po pierwszej operacji, ale wymaga kolejnych. One będą nas jeszcze wiele kosztowały, ale nasza miłość do Prezesa jest nieprzeliczalna na finanse.

W tylnej łapie pies ma zamocowanych pięć śrub, w taki sposób, aby pokiereszowane kości miały szanse się zrosnąć i umożliwić w przyszłości chodzenie. Póki co, zwierzę ciągnie je za sobą i porusza się głównie siłą przednich łap. Z pokonywaniem przeszkód, wchodzeniem po schodach radzi sobie bardzo słabo.

 

Na parterze

Państwo Szczygieł, z uwagi na chorobę psa oraz fakt, że mieszkają na trzecim piętrze i każdorazowo muszą znosić go po schodach, zwracają się z prośbą o pomoc w znalezieniu domu lub mieszkania, najlepiej z ogrodem. Interesuje ich wynajęcie mieszkania 2-3-pokojowego albo małego domu. W grę wchodzi także zamiana na 3-pokojowe (62 mkw.) w bloku, w którym mieszkają.

– Mieszkanie, jakie nas interesuje, powinno znajdować się na parterze – zastrzega pan Piotr.

Wszyscy, którzy mają propozycję dla państwa Szczygieł, proszeni są o kontakt telefoniczny pod nr tel. 728 318 425.

Napisz komentarz »