REKLAMA

Praca

Do marketu, wojska i do szkoły

Opublikowano 18 sierpnia 2017, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Aż 20 spawaczy konstrukcji stalowych do pracy w Żarach poszukuje firma „Laxo Work” z Poznania. W żarskim markecie „Tesco” pracę znajdzie łącznie osiem osób, po dwie osoby do działów: standardów sklepowych, świeżej żywności, kasy i bistro. W „Ciastkarni – Piekarni” Marka Wuttke w Żarach o pracę mogą pytać: ciastkarz, piekarz, sprzedawca i osoba do sprzątania. Po dwóch spawaczy i monterów konstrukcji stalowych zatrudni firma „Metal – House” z Żar. Ofertę dla czterech tynkarzy ma firma Pawła Durskiego z Żar. Sprzedawca potrzebny jest do sklepu „Coccodrillo” w Żarach. W żarskim PEKOM-ie pracę znajdzie trzech kierowców z kategorią prawa jazdy „C”, a spółka „Złota Struga” zatrudni operatora oczyszczalni ścieków.

 

Kierowca, psycholog i plastyk

Oddział Żandarmerii Wojskowej z Żagania poszukuje psychologa, który będzie prowadził badania kandydatów do służby w ŻW oraz m.in. udzielał pomocy psychologicznej żołnierzom. Ofertę dla kierowców samochodów ciężarowych ma firma „Usługi Transportowe” Janusza Utnika z Żagania.

Pedagog potrzebny jest do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szprotawie. Nauczyciel plastyki potrzebny jest do Zespołu Szkół nr 1 w Szprotawie. Nauczyciel geografii na poziomie podstawówki i gimnazjum znajdzie pracę na część etatu w Zespole Szkół w Witoszynie. Osoba do sprzątania potrzebna jest w Zespole Szkół w Mirostowicach Dolnych.

Szprotawski Dom Kultury ma ofertę dla plastyka. Pielęgniarka potrzebna jest do Domu Pomocy Społecznej w Miłowicach. Pracownik gospodarczy zatrudnienie znajdzie w Lubskim Domu Kultury. Kasjer, sprzedawca o pracę może pytać na stacji paliw Apexim AB w Zasiekach. Dwóch kierowców z prawem jazdy kat. B o prace może pytać w firmie „J.A.S. Opał-złom” w Sieniawie Żarskiej.

 

Dla niepełnosprawnych

Osoby z orzeczeniami o niepełnosprawności mogą szukać pracy w firmach: „Biznes Box” w Żarach na stanowisku dietetyka, dwóch pracowników utrzymania czystości w Żarach rekrutuje firma „Clean Plus” z Kielc. Osobę na stanowisku pracownika gospodarczego może zatrudnić agencja „Prym” z Żar.

Napisz komentarz »