Baner

Zaczęli od przegranej

Opublikowano 18 sierpnia 2017, autor: Michalina Kozarowicz

Aż 9 bramek padło na spotkaniu MLKS Budowlani z TS Przylep. Z nieba lał się żar a z piłkarzy siódme poty…

We wtorek (15.08) zespół MLKS Budowlani Lubsko rozpoczynał na swoim boisku nowy sezon w ramach 2 kolejki IV ligi lubuskiej. Gospodarze podjęli drużynę TS Przylep.

Szczęście od samego początku sprzyjało zespołowi gości, prowadzili już od pierwszych minut spotkania i nie oddali prowadzenia ani razu. Już w 7 minucie bramkę Budowlanym strzelił Patryk Kłopot. To także jego strzał pozwolił Przylepowi prowadzić 2:0. Kontaktową bramkę dla Budowlanych strzelił Kamil Skrobania.

TS Przylep dominował nad całym spotkaniem, choć w drugiej połowie zawodnicy z Lubska wyraźnie się ożywili. To drużyna gości prowadziła aż 5:1, aż do kolejnego gola Kamila Skrobani. Jego strzał dodał budowlanym skrzydeł. Ostatnie 10 minut meczu należało do Budowlanych, choć nie udało się wygrać spotkania. W 87 meczu, gola Przylepowi strzelił Patryk Poprawski. Budowlani poczuli, że przeciwnicy słabną i prowadzili grę w polu karnym przeciwnika. Ostatnia akcja meczu zakończyła się bramką Tymoteusza Dynowskiego. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem TS Przylep 5:4.