REKLAMA

Sport

W młodzieży nadzieja

Opublikowano 18 sierpnia 2017, autor: Piotr Piotrowski

Mocno odmłodzona drużyna Piasta Iłowa wygrała na początek ligi w Jasieniu z miejscową Stalą. W drugiej kolejce nie dała rady Carinie Gubin.

W Jasieniu bramki dla biało-niebieskich zdobyli: w 9. min –  Krzysztof Izdebski, 22. min – Michał Fernezy, w doliczonym czasie – Mateusz Góral. Dla Stali – honorowe trafienie zaliczył Bartłomiej Toczaniuk (43. min).

W 2. kolejce, we wtorek, 15 sierpnia, Piast zmierzył się na własnym boisku z Cariną Gubin. Iłowianie ulegli 0:1 po golu Radosława Żebrowskiego w 33. min. Gospodarze mieli pretensje do sędziego, że w pierwszej połowie nie podyktował im rzutu karnego za zagranie ręką w polu karnym, przez zawodnika rywali.

– Carina to mocny, doświadczony zespół, jeden z kandydatów do awansu do IV ligi. My jesteśmy na innym biegunie, sporo piłkarzy odeszło. Zespół został mocno odmłodzony. Punktów będziemy szukać w kolejnych meczach – skomentował trener Piasta, Grzegorz Borkowski. – Jestem dumny ze swoich zawodników. Zagrali najlepiej, jak potrafili. Mogliśmy ten mecz zremisować, a nawet wygrać.

Napisz komentarz »