REKLAMA

Aktualności, Komunikacja, Wasze sprawy

Chcieli remontu, stracą drogę

Opublikowano 18 sierpnia 2017, autor: Przemek Kaźmierski

Mieszkańcy osiedla muzyków w Żarach pytają o remont drogi pomiędzy ul. Paderewskiego i Szymanowskiego, tuż przed Biedronką.

– Na tej drodze jest dziura na dziurze. Ogromne kałuże. A chodzą tędy ludzie, jeżdżą auta – mówi Ryszard Tecner (74 l.). – Tak nie może być. Niech ktoś wreszcie naprawi tę drogę

Teren należy do wspólnoty przy ul. Szymanowskiego 27, zarządzanej przez „Twój Dom”, ale w okolicy stoją także bloki należące do Spółdzielni Mieszkaniowej.

– Proponowaliśmy wspólnocie, że dołożymy się do inwestycji i i wyremontujemy drogę, ale niestety oni nie byli tym zainteresowani – mówi Stanisław Hałabura, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Wieniawskiego.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 142

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »