REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Żartuje zawodowo

Opublikowano 18 sierpnia 2017, autor: Justyna Bareła

Rzucił pracę w korporacji, żeby zająć się stand-upem. Mateusz Socha z Żagania opowiada o swojej pasji oraz o tym, że żartuje z własnej rodziny.

M. Socha ma 27 lat. W Żaganiu ukończył Szkołę Podstawową nr 1 I Gimnazjum nr 2, w Żarach uczył się w Społecznym Liceum Ogólnokształcącym. Studiował na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, tam właśnie mieszka od 8 lat.

– Do niedawna pracowałem w korporacji, ale od lutego zajmuję się już tylko stand-upem – mówi. Stand-up to komediowa, często niecenzuralna forma monologu, przeniesiona z gruntu amerykańskiego, w którym artysta stara się rozbawić publiczność. – Od najmłodszych lat lubiłem bawić rodzinę, znajomych. Lubiłem oglądać amerykańskich komików. Po pierwszym występie zakochałem się w stand-upie i byłem pewny, że tym chcę się zajmować.

Swoją przygodę z profesjonalnym bawieniem publiczności rozpoczął w 2016 roku.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 223

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Mateusza na scenie w Żaganiu można będzie zobaczyć w piątek, 25.08., w Pałacu Książęcym podczas „Stand-up Festiwal”.

Napisz komentarz »