REKLAMA

Samorząd, Wasze sprawy

Falstart wiceprzewodniczącego

Opublikowano 18 sierpnia 2017, autor: Justyna Bareła

– Listy pomysłów, na które można głosować, jeszcze nie ma, a sołtys Leszna Górnego już informuje mieszkańców, że będzie zbierał podpisy – dziwią się mieszkańcy gminy Szprotawa. Ogłoszenia o zbieraniu podpisów we wsi wiszą już od tygodnia.

Chodzi o listę pomysłów do budżetu obywatelskiego gminy Szprotawa. Do podziału na propozycje mieszkańców będzie w 2018 roku 300 tys. zł. Pomysły do realizacji można było zgłaszać do końca lipca, w sierpniu komisja powołana z radnych i pracowników Urzędu Miasta sprawdza złożone wnioski, a lista tych, na które można będzie głosować, opublikowana zostanie 1 września.

– To jak to jest, że pan sołtys, a zarazem wiceprzewodniczący Rady Gminy, już ogłasza, że podczas festynu we wsi, 2 września, będzie można głosować na jego pomysł. Jeszcze oficjalnie nie ogłoszono, czy w ogóle będzie można oddać głos na Leszno Górne, a on już jest pewien, że znajdzie się na tej liście? – dopytują nasi czytelnicy.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 184

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »