REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Wolne w urzędach

Opublikowano 11 sierpnia 2017, autor: Justyna Bareła

Część urzędników zrobiła sobie długi weekend od dziś (11.08.) do wtorku, 15.08. Sprawdź, gdzie nie załatwisz spraw w poniedziałek, 14.08.

W poniedziałek, 14.08., zamknięte będą Urzędy Gminy w Trzebielu, Tuplicach, Lubsku, Przewozie i Gozdnicy. Do pracy nie pójdą też urzędnicy ze Szprotawy, ale odpracują ten dzień w sobotę, 18.08. Wolne będą mieć urzędnicy w Niegosławicach, ale odpracowywać będą 26.08. (podczas dożynek gminnych). Pracownicy Urzędu Gminy w Wymiarkach pracować będą, ale do godz. 12:00.

W normalnych godzinach pracy czynne będą Urzędy Miasta, Urzędy Gminy i Starostwa Powiatowe w Żarach i Żaganiu oraz Urzędy Miasta w Jasieniu i Łęknicy, Urzędy Gminy Lipinkach Łużyckich, Brodach i Brzeźnicy, a także Urzędy Miasta w Iłowej i Małomicach

Dzień wolny od pracy będą mieć pracownicy Prokuratury Rejonowej w Żarach i Żaganiu (którzy wykorzystają należny dzień wolny za 11.11) oraz pracownicy obu Urzędów Skarbowych. Pracownicy skarbówki wolne odpracują w sobotę, 9.09. W normalnych godzinach pracy przyjmować będą Sądy Rejonowe w Żarach i Żaganiu oraz żarski ZUS.

Napisz komentarz »