REKLAMA

Praca

W sklepie, na świetlicy i dla kierowców

Opublikowano 11 sierpnia 2017, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Ofertę dla spedytora ma firma Transport Wiesław Hasiuk w Żarach. Dwóch monterów wentylacji zatrudni firma „Saling” z Grabika. Operator oczyszczalni ścieków znajdzie pracę w żarskiej spółce „Złota Struga”. Do żarskiego „Tesco” potrzebnych jest łącznie sześć osób: doradcy klienta do działu świeża żywność, kasy i bistro oraz asystenci ds. standardów sklepowych. Trzech pracowników ochrony znajdzie pracę w żagańskiej firmie „EZT”. Kierowca samochodu ciężarowego z prawem jazdy kat. C i E o pracę może pytać w firmie „Tandem” w Żaganiu.

 

Do szkoły

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Lubsku zatrudni nauczycieli: matematyki, wychowania fizycznego, muzyki oraz trzech pomocników nauczyciela.

Nauczyciele języków niemieckiego i angielskiego do pracy na część etatu potrzebni są do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szprotawie oraz do Społecznego Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi, które działa przy tej szkole. Do Szkoły Podstawowej nr 5 w Żarach potrzebny jest księgowy, konserwator i intendent. Do pracy na część etatu potrzebny jest też nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej w Przecławiu. Logopeda potrzebny jest do szprotawskiego przedszkola „Mały Europejczyk”. Dwie osoby potrzebne są jako pomoc nauczyciela do opieki nad dziećmi niepełnosprawnymi w żarskiej Szkole Podstawowej nr 1.

 

Na budowę

Dwóch kierowców aut o masie powyżej 3,5 tony zatrudnić może spółka „CA Transport” ze Szprotawy. Osoba do 30 roku życia może starać się o pracę kierowcy, sprzedawcy w firmie „Lubmet” z Lubska. Pracownik gospodarczy potrzebny jest do Lubskiego Domu Kultury. Po dwóch pracowników budowlanych, ich pomocników i murarzy może zatrudnić firma „Trans&Bud&Instal” z Zieleńca. Frezera i tokarza w metalu poszukuje przedsiębiorstwo „Ekopol” z Jasienia. Po dwóch szlifierzy metali i monterów konstrukcji stalowych o pracę może pytać w firmie „Stal-Mont” w Jasieniu. Pięciu spawaczy, ślusarzy zatrudni firma „Linstal” w Jasieniu. Dekarz znajdzie pracę w firmie Usługi Dekarskie Ciesielskie i Blacharskie Bogusława Łobodziec w Guzowie. Kierowca samochodu dostawczego o pracę może pytać w firmie Stolarstwo i Remonty Budowlane Grzegorza Dziurzyńskiego w Tucholi Żarskiej. Gminne Centrum Kultury i Sportu w Iłowej ma ofertę dla animatora zajęć na świetlicy w Borowem.

 

Dla niepełnosprawnych

Osoby z orzeczeniami o niepełnosprawności rekrutowane są przez agencje pracy. Cztery osoby do sprzątania w Iłowej poszukuje Agencja „Piast Group”. Dwóch pracowników utrzymania czystości do Żar poszukuje agencja „Clean Plus” z Kielc.

Napisz komentarz »