REKLAMA
baner-jas

Sport

Celują w podium

Opublikowano 11 sierpnia 2017, autor: Piotr Piotrowski

Piłkarze B-klasowej Zorzy Brzeźnica chcą zrobić wspaniały prezent sobie i kibicom na 60 lecie klubu – wywalczyć awans do wyższej ligi.

Miniony sezon zakończyli na czwartym miejscu i jak podkreśl Paweł Najdek, trener Zorzy, w nadchodzącym sezonie działacze oczekują od nich jeszcze lepszego wyniku.

 – Celujemy w podium, choć jak wyjdzie awans, to będzie super. Tym bardziej, że w przyszłym roku obchodzimy 60-lecie Zorzy. To byłby wspaniały prezent na urodziny klubu – mówi Najdek.

Do kolejnego sezonu Zorza przygotowuje się od kilku tygodni. Ma za sobą już sparing z Faxem Bieniów. Mecz skończył się remisem 2:2, a dwie bramki dla brzeźniczan zdobył utalentowany Sebastian Kukla, król strzelców w lidze juniorów młodszych (21 goli). W letniej przerwie Zorzę wzmocnił Krzysztof Skorupa, do tej pory występujący w Błękitnych Olbrachtów.

W najbliższą niedzielę, 13 sierpnia w kolejnym sparingu Zorza podejmie Błękitnych Kotowice (godz. 14.00), a tydzień przed ligą zagra w turnieju o puchar wójta gminy Brzeźnica (19.08.). Jej rywalami będą: Piast Wichów i Cuprum Czciradz (drużyna nowosolskiej klasy B).

Napisz komentarz »