REKLAMA

Komunikacja, Ludzie, wydarzenia

Mam już dość tej dziury!

Opublikowano 11 sierpnia 2017, autor: Przemek Kaźmierski

denerwuje się Jan Majeryk (69 l.) z Żar. Jest mu głupio przed klientami, którzy przyjeżdżają naprawiać samochody do jego zakładu, a po drodze ryzykują urwanie zawieszenia.

Dziura czyha na kierowców na rogu ulic Ludowej i Malinowej w Żarach. Pan Jan na własną rękę próbował ją załatać betonem, ale ten nie wytrzymał i popękał.

– Przejeżdża tędy samochód Pekomu, który odbiera śmieci. Zgłaszałem im ten problem – mówi J. Majeryk. – Powiedzieli mi, że nie mają na to zlecenia, więc tego nie zrobią.

Jest mi głupio

Właściciel zakładu mechaniki samochodowej nie wytrzymał i powiadomił redakcję „Regionalnej”. Miał już dość uwag kierowców, którzy korzystają z usług jego zakładu.

– Jest mi po prostu głupio, a ostatnio jeden z klientów powiedział mi wprost, że jestem nieudolny, że tej sprawy nie załatwiłem – mówi J. Majeryk. – Zdenerwowałem się, przekazałem temat do Urzędu Miasta, ale nic nie robią. Tylko Pekom postawił słupki ostrzegawcze przy dziurze.

– Tylko patrzeć, jak to się wszystko zapadnie – mówi pan Jan.

 

Przyjrzą się

 Żarscy urzędnicy zapewniali nas, że nie znali problemu, ale obiecali pomoc.

– Niezwłocznie przyjrzymy się temu miejscu i zlecimy działania sprawdzająco-naprawcze firmie Pekom – obiecuje Daniel Babula, zastępca naczelnika wydziału infrastruktury w Urzędzie Miasta w Żarach.

Trzymamy za słowo. Sprawdzimy.

Napisz komentarz »